Genel İletişim Zekası - Peki Ya Ben

Genel İletişim Zekası

İletişim Zekası Atölyesi Ne Fayda Sağlar?


 - Etkili İletişim Becerilerinin geliştirilmesiyle, iletişim sanatının oluşturulması ve bu sanatla kendi hayatının liderliğini alarak, yaşama yansıtmak,

 - Kişisel liderlik hakkında farkındalığı arttırmak ve geliştirmek,

 - Katılımcıların etkin dinleme, geri bildirim verme ve takdir verme yetkinliklerini geliştirerek performansını ve motivasyonunu arttırmak,

 - Etkili İletişim Becerileri Eğitimi ile farklılıklara uyumlanarak esneklikle beraber, performans, potansiyel, kişilik tarzı, kültür, kazanmak ya da pekiştirmek.

 - Değerlerin, güçlü yönlerin farkına varıp, özgüven ilişkisini yönetmek

 - Sorunlara odaklanmak istediklerinde, seçeneklere odaklanarak değişime katkılarını fark etmek,

 - Sorumluluk alma sürecini kolaylaştırıp, sonuçları değerlendirebilme yetisine sahip olmak


İletişim Zekası Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"İletişim" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için 

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için 

özel bir hediye seç!


Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...


Genel İletişim Zekası Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”