PekiYaBen Kullanıcı Sözleşmesi

PekiYaBen mobil uygulaması koçluk çalışmalarının faydaları ile tanışmanız ve deneyimlemeniz için alanında uzman uluslar arası onaylı sertifikalara sahip koçlar tarafından geliştirilmiş özel bir yazılımdır. Uygulama içerisinde 4 ana başlıkta toplanmış ücretli hizmetler mevcuttur.

1.Kişisel Durum Analizi: Yaşam Çarkı çalışması ile genel yaşam konularında ve/veya spesifik bir konuda mevcut durumunuz ile ulaşmak istenen durumunuzu analiz edebilir, ulaşmak istediğiniz durum için eylem adımlarınızı belirleyebilirsiniz.

2.Kişisel Strateji Belirleme: Yaşam değerlerinizi sıralayarak kişisel misyon ve vizyonunuzu yazılı hale getirebilirsiniz.

3.Bilinçaltı Uygulamaları: Özgüven, Bolluk-Bereket, Kilo verme, Rahat Bir uyku, Affetme ve Özgürleşme, Sınav korkusu, Topluluk önünde etkin ve rahat konuşma, Sigara bırakma, Mutlu ve sağlıklı ilişkiler kurma, Negatif enerjilerden korunma, Odaklanma, Hedeflerini Gerçekleştir (hediyedir) konularında Theta frekansında özel olarak hazırlanmış metinlerin yer aldığı ses kayıtlarından ihtiyacınız olanı satın alarak uygun koşullarda dinleyebilir ve bilinçaltınıza olumlu kayıtlar yükleyebilirsiniz.

4.Koçluk Görüşmesi: Yönetici, Kariyer, Yaşam ve Quantum Koçluğu alanlarında kullanıcı koçluk görüşmesi için uygulama üzerinden randevu talebini, koçluk türü, tarih, saat belirterek gönderir ve koçluk seansını satın alır. Onaylanan tarih ve saatte koçluk görüşmesi online olarak gerçekleştirilir.

Madde 1. Taraflar

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”) PekiYaBen mobil uygulamasını (“Uygulama”) indiren veya www.pekiyaben.com internet sitesini (“İnternet Sitesi”) kullanan gerçek veya tüzel kişi (“Kullanıcı”) ile merkezi Yalı Mah. 6523 Sok. No:24 D:22 Mavişehir-İzmir adresinde bulunan, 4890124928 vergi numaralı TNİA Koçluk ve Danışmanlık Hizmetleri (“Şirket”) arasında kurulmuş olup Uygulama ve İnternet Sitesi’nin kullanım koşulları ve Kullanıcı ile PekiYaBen (“Taraflar”) in hak ve yükümlülüklerini düzenler. Kullanıcı, Uygulama’yı mobil cihazına indirmekle ve/veya İnternet Sitesi’ni ziyaret etmekle işbu Sözleşme hüküm ve koşullarını kabul etmiş sayılır.

Madde 2. Şirket’in Hak ve Yükümlülükleri

2.1. Şirket, Uygulama Kullanıcı’lara, ücretli 3 ana hizmet sunmaktadır. Uygulamada yer alan sorulara verilen cevapların ve/veya ses kayıtlarının Kullanıcı tarafından kullanılması ile ortaya çıkacak herhangi bir sonuçtan Şirket sorumlu tutulamaz. Uygulama hiçbir şekilde kullanıcıya tavsiye vermez, yönlendirme yapmaz, danışmanlık hizmeti vermez, tedavi yöntemi sunmaz.

2.2. Şirket, mücbir sebepler, bağlantı sorunları, internet kesintileri, tedarikçilerden kaynaklanan nedenler ve 3. kişilerin fiilleri vb. durumlar nedeni ile Uygulama’da oluşabilecek kesinti ya da aksaklıklardan sorumlu değildir. Ayrıca, Kişisel cihazların güvenlik zafiyetlerinden oluşan güvenlik sorunlarından PekiYaBen sorumlu değildir.

2.3. Uygulama kişiye özel ve bireysel kullanım içindir. Şirket, Kullanıcı’nın Uygulama’yı veya İnternet Sitesi’ni kullanım amacına aykırı olarak kullandığını tespit etmesi durumunda Kullanıcı’nın üyeliğini durdurabilir, askıya alabilir ya da tamamen sonlandırabilir. Bu halde Kullanıcı Şirket’ten herhangi bir isim altında hiçbir talepte bulunamayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

2.4. Uygulama ve İnternet Sitesi içerisinde yapılan satın almalar derhal Kullanıcı’nın mobil cihazına gönderilecektir. Kullanıcı’nın mobil cihazının, Apple AppStore veya Google Play Store uygulamalarına erişimi için Kullanıcı’nın internete bağlı olması talep edilebilir. Apple AppStore ve Google Play Store’un Genel Hüküm ve Koşulları mobil cihazın çeşidine ve Apple AppStore veya Google Play Store kullanımına bağlı olarak uygulanacaktır.

2.5. Uygulama ve İnternet Sitesi içerisinde yapılacak satın almalar için yapılan teklifler yapıldıkları an için geçerli olup, Şirket’in satın almaların fiyatlarını tek taraflı olarak her zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirme hakkı saklıdır.

2.6. Şirket, Kullanıcılarına her daim daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Kullanıcıları’nın bazı kişisel bilgilerini (ad ve soyad, elektronik posta adresi, cinsiyet vb.) talep edebilir ve bu amaçla Kullanıcılara anket doldurtabilir. Şirket sunucu ve bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik Kullanıcı sınıflandırma çalışmalarında Şirket bünyesinde kullanılabilecektir.

2.7. PekiYaBen, Uygulama'da yer alan Kullanıcı bilgilerini Hizmetler dışında da Kullanıcı güvenliği, kendi yükümlülüğünü ifa ve bazı istatistiki değerlendirmeler ve iç denetimler için veya demografik bilgi olarak reklam ve/veya tanıtım için dilediği biçimde kullanabilir

Yukarıdaki M. 2.6 ve M. 2.7’ye ilişkin olarak daha detaylı bilgi için Uygulamada Kişisel Verilerin Korunması Uyarınca Aydınlatma Metni yer almakta olup, anılan metne uygulamadan her zaman ulaşmak mümkündür.

2.8. İşbu sözleşme Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca uyuşmazlıkların çözümünde ispata yönelik bir belge niteliğindedir. Kullanıcılar ispat ve erişilebilirlik açısından sözleşmelerin kayıt altına alınmasına ve saklanmasına muvafakat etmektedir.

Madde 3. Kullanıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Kullanıcı, kendisinden istenilen bilgileri tam ve gerçeğe uygun olarak bildirmek ve gerektiğinde güncellemekle yükümlüdür. Kullanıcı, bilgilerin eksik veya gerçeğe aykırı olarak bildirilmesinden ve bu eksik veya gerçeğe aykırı bildirimden kaynaklanabilecek sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı, PekiYaBen’e verdiği iletişim kanallarının yalnızca kendisine ait ve yalnızca kendi kontrolü altındaki iletişim kanalları olduğunu ve bu iletişim kanallarını aktif olarak kullandığını taahhüt eder. Aksi halde, Kullanıcı iletişim kanallarının üyenin kendisine ait olmamasından veya İletişim Kanallarını aktif olarak kullanmamasından dolayı PekiYaBen’in uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zararı tazminle yükümlü olacaktır.

3.2. Kullanıcı, Uygulama’yı indirerek 18 yaşının üzerinde olduğunu beyan ve kabul etmiştir. 18 yaşını doldurmamış olan Kullanıcı’nın veli veya vasisinin bu sözleşmeye açık onayını almış olduğu kabul edilir.

3.3. Kullanıcı, Uygulama’nın internet bağlantısı ile çalıştığını, Uygulama içeriğindeki video, resim, ses kaydı,fotoğraf, grafik, yazı ve görsellerin internet bağlantısı ile görüntülendiğini, internet kullanım bedellerinin Kullanıcı’nın kablosuz ağı veya mobil internet paketi üzerinden karşılanacağını, İnternet kullanım bedellerine ait Şirket’in herhangi bir taahhüdü veya sorumluluğu olmadığını bildiğini ve bu hususlarda kendisinin bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

3.4. Bu uygulamalar ve içerikler kişinin ortalama olarak herhangi bir tıbbi rahatsızlığı ve/veya psikolojik rahatsızlığının olmadığı varsayılarak hazırlanmıştır ve bu yönü ile içerikler kişiye özgü değildir. Şirket, Kullanıcı’nın tıbbi ve/veya psikolojik rahatsızlığı nedeni ile ortaya çıkacak herhangi bir sonuçtan sorumlu tutulamaz.

3.5. Kullanıcı, Uygulama’nın kullanımından önce sağlık ve/veya psikolojik sorunları ile ilgili olarak doktoruna ve/veya psikoloğuna ve/veya terapistine danışmalı ve doktorunun ve/veya psikoloğunun ve/veya terapistinin yönlendirmelerine göre Uygulama’nın kullanımına karar vermelidir.

3.6. Kullanıcı’nın tıbbi ve/veya psikolojik bir rahatsızlığı veya riski bulunması halinde ise Uygulama’nın kullanılmaması gerekmektedir.

3.7. Kullanıcı’nın tıbbi ve/veya psikolojik bir rahatsızlığı veya riski bulunması halinde ise Uygulama’nın kullanılmaması gerekmektedir. Kullanıcı uygulamayı kullanıyor ise sağlıklı ve zinde olduğunu kabul etmiş sayılır.

3.8. Uygulama hiçbir hastalık veya sağlık ve/veya psikolojik rahatsızlık durumunun teşhis ve tedavisini sağlamamaktadır. Kullanıcı, Uygulama’daki hiçbir programın bir doktor/psikolog/terapist tarafından verilen tedavi ve/veya terapi ve/veya egzersiz yerine geçmediğini ve bütün çalışma ve ses kayıtlarını kullanıp kullanmaması konusundaki bütün takdir ve sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Şirket, Kullanıcı’nın seçerek uyguladığı programla ilgili olarak sorumlu tutulamaz.

3.9. Uygulama hiçbir hastalık veya sağlık ve/veya psikolojik rahatsızlık durumunun teşhis ve tedavisini sağlamamaktadır. Kullanıcı, Uygulama’daki hiçbir programın bir doktor/psikolog/terapist tarafından verilen tedavi/terapi/egzersiz yerine geçmediğini kabul, beyan ve taahhüt eder ve bütün programların sadece soru-cevap ve/veya ses kayıtları niteliğinde olduğunu, bunları kullanıp kullanmaması konusundaki bütün takdir ve sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Şirket, Kullanıcı’nın seçerek uyguladığı programla ilgili olarak sorumlu tutulamaz. Uygulama hiçbir şekilde tedavi/terapi/egzersiz amaçlı değildir.

3.10. Kullanıcı programları dikkatle ve kendisine tavsiye edildiği şekilde uygulamakla yükümlüdür.

3.11. Kullanıcı programları dikkatle ve kendisine tavsiye edildiği şekilde uygulamakla yükümlüdür. Ses kayıtlarını araç kullanırken, herhangi bir işle meşgulken dinlemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder

3.12. Kullanıcı, her zaman Şirket’ten kendisi ile ilgili olarak tutulan verilerin silinmesini talep edebilir. Şirket her zaman Kullanıcı’nın iznini alarak bildirimler, hatırlatmalar ve elektronik iletiler gönderebilir. Bu konuya ilişkin daha detaylı bilgi için Uygulamada Kişisel Verilerin Korunması Uyarınca Aydınlatma Metni yer almakta olup, anılan metne uygulamadan her zaman ulaşmak mümkündür.

3.13. Sözleşme süresince ve Sözleşme sona erse dahi sonrasında, Şirket ve/veya Şirket iştirakleri ve/veya Şirket’in birlikte iş yaptığı 3. şahıslar Kullanıcı’nın verdiği onay kapsamında Kullanıcı’ya pazarlama ve reklam amaçlı faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti gönderebilecektir. Kullanıcı her zaman bu konuda verdiği onayı geri alma hakkına sahip olup bu konuda [sozlesme@pekiyaben.com] elektronik posta adresine veya Şirket’in ileride bu konuda bildireceği başka bir adrese göndereceği e-posta ile talebini iletebilir. Bu konuya ilişkin daha detaylı bilgi için Uygulamada Kişisel Verilerin Korunması Uyarınca Aydınlatma Metni yer almakta olup, anılan metne uygulamadan her zaman ulaşmak mümkündür.

3.14. Kullanıcı’nın sisteme girdiği bilgiler, sadece Kullanıcı’nın talebi ile değiştirilebilir.

3.15. Uygulamada yer alan hizmetler ile Kullanıcı, belirli ürünler ve hizmetlerin performansını artırmak için tasarlanmış ek özellikler satın alabilir.

3.16. Kullanıcı bu sözleşmeye istediği anda erişme, kayıt etme ve uyuşmazlık durumunda kullanma hakkına sahiptir.

3.17. İşbu Sözleşme ve eklerinden kaynaklı uyuşmazlıklarda İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Ticari veya mesleki olmayan amaçlarla hareket eden Kullanıcı, herhangi bir uyuşmazlık durumunda Tüketici Mahkemesi’ne başvurabilir.

3.18. Kullanıcı bu sözleşme ile Uygulama içerisinde ve/veya Şirket’e ait internet sitesi ve/veya sosyal medya araçlarında ve/veya basında/medyada hiçbir ortamda Küfür, hakaret, başkalarının hak ve özgürlüklerine müdahale edecek şekilde kullanmayacağını kabul ve beyan eder.

Cinsel içerikli yazı-söz-resim-video vb paylaşımlarda bulunmayacağını kabul ve beyan eder.

Herhangi bir siyasi görüşe ait proraganda yapmayacağını kabul ve beyan eder.

Kültür, dil, din, cinsiyet, engellilik, ırk ve farklılıklarla ilgili küfür, hakaret, önyargı gibi kötü niyetli paylaşımlarda bulunmayacağını kabul ve beyan eder.

3.19. Kullanıcı, Uygulama’yı indirdiğinde Şirket’in Kullanıcı’ya ait telefonun mikrofon sistemine erişimine izin vermektedir. Şirket Uygulama’nın kullanılabilmesi için Kullanıcı mikrofonunu kullanacaksa da hiçbir şekilde dialog olmayacaktır. Bununla birlikte Uygulamada hiçbir şekilde kayıt yapılmayacaktır.

Madde 4. Kampanyalar

4.1. Şirket, Kullanıcı’ların yararlanması için internet sitesi ve/veya Uygulama üzerinden zaman zaman çeşitli indirim, hediye, fırsat, teklif vb. kampanyalar yapabilir. İşbu kampanyaların tüm şart ve koşulları Şirket tarafından düzenlenecektir.

4.2. Şirket kampanya ve tekliflerin içeriği ile ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya ve özel tekliflerin yürütme hakkını önceden ve habersiz durdurma hakkını saklı tutar.

Madde 5. Kullanıcının Cayma Hakkı

5.1. Bu maddede düzenlenen cayma hakkı, yalnızca ticari veya mesleki olmayan amaçlarla hareket eden tüketici sıfatındaki gerçek veya tüzel kişi Kullanıcılar için geçerlidir.

5.2. Uygulama, doğrudan Kullanıcı tarafından internet üzerinden indirildiğinden Kullanıcı’nın dilediği zaman Uygulama’dan ayrılarak veya Uygulama’yı mobil cihazından kaldırarak cayma hakkı bulunmaktadır.

5.3. Uygulama içi satın almalar için Kullanıcının cayma hakkı Apple AppStore veya Google Play Store’un Genel Hüküm ve Koşullarına tabidir. Bu durumda Şirket, Kullanıcının satın almış olduğu hizmetlere ilişkin alacak hakkını talep ile tahsil edilmiş ödemeleri iade etmeme haklarını saklı tutar.

Madde 6. Ödemeler

6.1. Uygulamayı yüklemek ücretsiz olup, uygulama içi satın almalarda tüm vergiler dâhil satış fiyatı için ayrıca onay alınacaktır. Kullanıcı, Şirket’in uygulama fiyatını ve uygulama içi fiyatları, kampanya ve paketleri her zaman tek taraflı olarak değiştirebileceğini, yapılan değişiklikler için güncelleme ve uygulama bilgilerini düzenli olarak kontrol edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

6.2. Kullanıcı hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmadığını ve yapılmayacağını kabul eder.

6.3. Ücretli Servisler (“Ücretli Servisler”): Şirketin bazı servisleri şimdi veya gelecekte ödemeye konu olabilir. Ücretli Servisler için kullanım veya üyelik aşamasında Kullanıcı’ya bildirilen bütün ödeme şartları bu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçasıdır.

6.4. Faturalandırma: Şirket, Ücretli Servisler’in kullanımı için ödeme hesabı yoluyla (“Fatura Hesabı”) Kullanıcılara fatura kesmek için bir üçüncü-şahıs ödeme işlemcisi (“Ödeme İşlemcisi”) kullanabilir. Ödeme süreci, Sözleşme’ye ek olarak Ödeme İşlemcisi’nin hüküm, koşul ve gizlilik şartlarına tabi olacaktır. Şirket, Ödeme İşlemcisi sebebiyle meydana gelecek herhangi bir zarar ve/veya sonuçtan sorumlu değildir. Ücretli Servisleri seçmekle Kullanıcı, Şirket’e Ödeme İşlemcisi yoluyla geçerli fiyatlandırmadaki tüm ücretleri, Ücretli Servislerin her kullanılışında uygulanabilir ödeme hükümleri uyarınca ödemeyi kabul eder ve Ödeme İşlemcisi yoluyla Kullanıcı’nın seçilmiş ödeme sağlayıcısından (“Ödeme Metodu”) ödeme alınması için Şirket’e izin verir. Kullanıcı, seçilmiş Ödeme Metodu’nu kullanarak ödeme yapmayı kabul eder. Talep gönderilmiş veya ödeme yapılmış olsa dahi Şirket herhangi bir hata veya sorunu düzeltme hakkını saklı tutar.

6.5. Ödeme Metodu: Ödemelere ilişkin şartlar, Kullanıcıların seçmiş olduğu Ödeme Metodu veya kredi kartı sağlayıcıları veya finansal kuruluşlarıyla aralarındaki sözleşme hükümlerine bağlı olacaktır. Şirketin Ödeme İşlemcisi yolu ile Kullanıcı’dan ödemeyi alamaması durumunda, Kullanıcı Şirket’in ilk talebi üzerine Fatura Hesabına göre ödenecek miktarın tamamını ödemeyi kabul eder.

6.6. Sürekli Faturalandırma: Kullanıcı tarafından kabul edildiği üzere Ücretli Servislerden bazıları ilk kullanımda tek seferlik bir ücretlendirmeden sonra sürekli ücretlendirme içeren servisler olabilmektedir. Kullanıcı, sürekli ücretlendirme içeren bir ücretli servisi seçerek, ilk kullanımda yapılan ücretlendirmeyi ve sonrasında yapılacak sürekli ücretlendirmeleri ve servisin iptal edilmesine kadar devam edecek tüm sürekli ücretlendirmeleri kabul eder. Kullanıcı verdiği onayı sonlandırana kadar Şirket, ileride onay almaksızın Kullanıcıya periyodik ödemeler (aylık vs.) sunabilir.

6.7. Gereken Güncel Bilgi: Kullanıcıların fatura hesabı için güncel, tam ve doğru bilgileri sağlaması gerekmektedir (fatura adresinde, kredi kartı numarasında veya kredi kartı son kullanma tarihinde değişiklik olması durumları gibi). Kullanıcı’nın ödeme metotları iptal edildiyse (örn: kayıp veya çalınma), onaysız kapanma veya kullanıcı adı – şifre kullanımı gibi bir güvenlik ihlali ihtimalini fark etmişlerse, derhal Şirketi veya ödeme işlemcisini bu konuda bilgilendirmelidirler. Bu tip bilgilerin değişikliği Apple AppStore veya Google Play Store’ un satın alıma bağlı olan güvenlik sayfasından yapılabilir.

Eğer Kullanıcı, yukarıda bahsedilen bilgilerden herhangi birini sağlamazsa, Ücretli Servisi yukarıda belirtildiği şekilde sonlandırmadığı sürece Şirket’in Ücretli Servisin her kullanılışında fatura hesabı üzerinden ödeme almaya devam edeceğini kabul eder.

6.8. Onaylanan Miktarda Değişiklik: Eğer Kullanıcı’nın Fatura Hesabı’ndan çekilecek ödeme miktarı daha önceden alınması için onaylanan miktara nazaran değişime uğrarsa (vergi miktarlarındaki değişiklik veya yükümlülükten farklı olarak) Kullanıcı, işlemin gerçekleşeceği günden bir gün önce ödeme gününün ve çekilecek miktarın kendisine bildirilmesini isteme hakkına sahiptir. Kullanıcının ödeme sağlayıcısıyla arasındaki anlaşma hükümleri Ödeme Metoduna uygulanacaktır. Kullanıcı, yapmış olduğu işlemleri Şirket’in işlemden hemen sonra veya fatura dönemleri boyunca veya dönem sonunda topluca faturalandırabileceğini kabul eder.

6.9. Onayın Tekrar Doğrulanması: Kullanıcı’nın Ücretli Servisleri kullanmaya devam etmesi veya iptal etmemesi, Şirket’in bu Servisler için Kullanıcı’nın Ödeme Metodundan faturalandırmasına onay vermiş olduğu anlamına gelir. Şirket düzenlediği bu fatura miktarlarını Kullanıcı tarafından ödenmek üzere borç kaydedebilir ve Kullanıcı bu miktarları ödemekten sorumludur. Bu, Şirket’in Kullanıcı’dan direkt olarak ödeme alma hakkından feragat ettiğini göstermez.

6.10. Ücretsiz Deneme Sürümleri ve Diğer Promosyonlar: Ücretli Servise erişim sağlayan tüm ücretsiz deneme sürümleri veya promosyonlar deneme sürümü için belirlenen zaman dilimi içerisinde kullanılmalıdır. Kullanıcı, Ücretli Servis için deneme sürümü sürecinin sonunda herhangi bir ücretlendirme gerçekleşmemesi için deneme sürümü süresinin bitmesinden önce Ücretli Servis kullanımını durdurmalıdır. Eğer Kullanıcı, deneme sürümü süresinin bitmesinden önce kullanımını iptal ederse ve buna rağmen sehven Ücretli Servis ücretlendirilirse Şirket ile [sozlesme @pekiyaben.com] adresinden iletişime geçmelidir.

Madde 7. Fikri Mülkiyet Hakları ve Hakların Saklı Tutulması

Yazılımın fikri mülkiyeti Şirket’e aittir. Yazılımın yapısı, düzeni ve kodu Şirket ve tedarikçilerine ait değerli fikri mülkiyeti oluşturur. Yazılım, telif hakları yasaları ve uluslararası anlaşmalarla korunmaktadır. Burada açıkça belirtilenler hariç olmak kaydıyla, bu anlaşma size yazılımın herhangi bir fikri mülkiyet hakkını vermemekte ve açıkça verilmemiş tüm haklar Şirket tarafından saklı tutulmaktadır.

7.1. Kullanıcı, Uygulama üzerinden bilgi ve içerik göndererek Şirket’e bu bilgi ve içeriklerin kullanımı için dünya çapında geçerli, karşılıksız, sürekli ve sınırsız lisans vermiş olduğunu kabul ve beyan eder.

Satınalmalar Hakkında Bilgi

• Ödeme, satın alma işleminin onaylanması durumunda Google Play, Apple Store hesabınızdan tahsil edilecektir. Ücret iadesi yapılmamaktadır.

• Ödemeler satın alma işleminizi onayladığınızda Google Play Apple Store hesabınızdan tahsil edilecektir.

EK I - KOÇLUK SÖZLEŞMESİ

PekiYaBen Uygulaması koçluk çalışmalarının faydaları ile tanışmanız ve deneyimlemeniz için geliştirilmiştir. Koçluk bir insanın kendini daha iyi tanımasına, kişisel farkındaliklarının artmasına, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış geliştirmesine, kendisi için belirlediği hedeflere erişmesine veya bir sorunu çözmesine destek olma sürecidir. Koçluk tavsiye verme, terapi ya da psikolojik danışmanlık değildir. Profesyonel çerçevede ilerleyen bir yol arkadaşlığıdır. Müşteri/koçi/kullanıcı hayatındaki belirli kişisel süreçleri veya iş yaşamındaki hedefleri ele alır. Koçluk hizmetinin anlamlı ya da başarılı olması için Müşteri/koçi/kullanıcı ‘nın değişime hazır ve istekli, kendisini ortaya koyma iradesine sahip olması gereklidir. Koç, sadece belirlenmiş hedeflere değil, Müşteri/koçi/kullanıcı ‘nın ilgili olduğu alanlarda onun gelişimine katkı sağlamak üzerine de çalışır. Bu hizmetten kesin sonuç alınacağı garanti edilememektedir. Müşteri/koçi/kullanıcı ‘nın elde etmek istediği sonuç, kişisel faktörlerine göre farklılaşabileceği gibi kendi çabası ve motivasyonuyla da doğrudan ilişkilidir.

Şirket/Koç/Uygulama gerekli gördüğü hallerde kayıtları Uluslar arası Koçluk Federasyonları ile paylaşabilir.

EK II - GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, Uygulama’yı mobil cihazına indiren ve/veya Uygulama’ya kaydolan Kullanıcılar tarafından 4890124928 vergi numaralı TNİA Koçluk ve Danışmanlık Hizmetleri ile paylaşılan bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

Gizlilik Politikası, Kullanıcı ile akdedilen Kullanıcı Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçası niteliğindedir.

İşbu politika ile KVKK Aydınlatma Metni arasında çelişki olması halinde Aydınlatma Metni’nde yer alan hükümler geçerli olacaktır.

Kullanıcı, Uygulama kapsamındaki içerikleri satın almak ve Uygulama’ya üye Koçlar’dan bedeli karşılığı Uygulama kapsamındaki koçluk hizmetlerini almak için Uygulama’ya kayıt olmuştur. İşbu kayıt sırasında kişisel veriler, KVKK kapsamında Aydınlatma Bildirimi’nin yapılmasıyla işlenecek ve Kullanıcı’dan açık rıza alınacaktır.

Kullanıcı "Kişisel Durum Analizi" ve "Kişisel Strateji Belirleme" çalışmalarını satın aldığında uygulama üzerinden ilgili formları dolduracaktır. Bu formlar kapsamında alınan bilgiler Uygulama kapsamında Kullanıcı tarafından seçilen veya Kullanıcı’ya atanan yetkili Koç ile verilecek Koçluk hizmeti kapsamında paylaşılacaktır. Anılan bilgiler ve koçların değerlendirmeleri kişiye özel ve gizlidir. Bu kapsamda Şirket, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Yetkili Koçlar kendilerine bu kapsamda iletilen bilgilerin kendi mesleki sorumluluk kuralları ve Şirket ile Yetkili Koçlar arasında münakit Koçluk Platformu Yetkilendirme Sözleşmesi çerçevesinde gizliliğini sağlayacaktır.

Şirket, Kullanıcı’nın Uygulama üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına, danışmanlarına ve Uluslararası Koçluk Federasyonları’na iletebilir.

Şirket, söz konusu bilgilerle Kullanıcı bilgilerini açıklamaksızın demografik bilgiler içeren raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir veya bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir. Bu işlemler Şirket’in Gizlilik Politikası hükümlerine aykırılık teşkil etmez.

Uygulama veya internet sitesi üzerinden zaman zaman başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, Şirket bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru, öneri veya üyelik iptal işlemi için sozlesme@pekiyaben.com mail adresine ileti gönderiniz.