H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli

H2Q Bütünsel Özfarkındalık Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

  • Geçmişinden özgürleş, hayalini yarat, harekete geç, hayatını yaşa
  • Kariyer Koçluğu ve Yönetici Koçluğu süreçlerinde uyguladığımız tamamen TNİA ve Peki Ya Ben’e özgü bir modeldir.
  • İleri koçluk teknikleri ile desteklediğimiz bu modelde hedef danışanın (koçi) kişisel özfarkındalığının artması, engelleri birer öğrenme fırsatı olarak değerlendirmesi ve potansiyelinin performansa dönüşmesidir.
  • Hedefin büyüklüğü, zamanın uzak-yakın olmasına bağlı olarak 5-7 seans sürmektedir.


H2Q Bütünsel Özfarkındalık Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"Bütünsel Özfarkındalık" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için

özel bir hediye seç!

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. Randevu kesinleştiğinde ZOOM linkini paylaşıyoruz.


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”