Etkili Takım Olma

Etkili Takım Olma Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

  • Takım kontratı oluşturarak takımın sürekli bütünleşmesini sağlayarak anlaşma zemini sağlamak.
  • Ekip üyelerinin bir takım üyesi olarak güçlü yanları ve gelişim alanlarını keşfetmelerini sağlamak.
  • İyi bir takımın iletişim kriterlerini hep birlikte benimsemek, bu kriterlerin neler olduğunu görmek. (Güven, iş birliği, saygı, etkili iletişim, yapıcı ve olumlu zihniyet, farklılıklara saygı, empati)
  • Her bireyin, takıma yapabilecekleri katkıyı algılamaları ve öz sorumluluklarına sahip çıkmalarının sağlanması.
  • Daha iyi takımlar oluşturabilmenin iç görüsünü ve yöntemlerini öğrenmek ve bu yöntemleri kendi ekiplerine uygulayabilecek farkındalığa ve beceriye sahip olmak.
  • Takımın birbirini anlayarak tek bir bütün halinde aynı hedefe koşmasını sağlamak.

Etkili Takım Olma Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi veya platformdaki gibi video kaydından izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"Etkili ve Verimli Takım" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini / ekibini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye / gruba özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için

özel bir hediye seç!

Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...Etkili Takım Olma Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”