Koçvari Öğretmenlik

Koçvari Öğretmenlik Atölyesi Ne Fayda Sağlar?


  • Lider öğretmen felsefesi
  • Koçluk Yetkinlikleriyle, Lider Öğretmen felsefesini anlamak ve iş hayatına yansıtmak,
  • Kişisel liderlik hakkında farkındalığı arttırmak ve geliştirmek,
  • Katılımcıların etkin dinleme, geri bildirim verme ve takdir verme yetkinliklerini geliştirerek performansını ve motivasyonunu arttırmak,
  • Lider Öğretmen eğitimi ile farklılıklara uyumlanarak esneklikle beraber, performans, potansiyel, kişilik tarzı, kültür, kazanmak ya da pekiştirmek.
  • Değerlerin, güçlü yönlerin farkına varıp, özgüven ilişkisini yönetmek
  • Sorunlara odaklanmak istediklerinde, seçeneklere odaklanarak değişime katkılarını fark etmek,
  • Sorumluluk alma sürecini kolaylaştırıp, sonuçları değerlendirebilme yetisine sahip olmak
  • Kendileri ve çalışma ortamı için anlamlı hedefleri belirgin hale getirmek


Koçvari Öğretmenlik Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"Öğretmenlik" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için 

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için 

özel bir hediye seç!


Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...Koçvari Öğretmenlik Ekibimiz

Didem Hasar

Profesyonel Koç, MYK&MYBK
Öz Geçmişi
23 yıldır MEB’de İng öğretmeni olarak çalışmaktayım. Öğretmenlik hayatım boyunca ilk hedefim öğrencilerimin doğru, kendilerine uygun hedeflerini bulmasını sağlamak ve bu yolculukta onlara rehber olmaktır. Bu amacımı 2019 yılında profesyonelliğe taşıyarak ICF onaylı Koçluk belgemi ve Sakarya Üniversitesi onaylı MYK sertifikamı aldım. Z kuşağını anlayabilmek için teknolojiyi iç içe kullanmaktayım.