A3 Problem Çözme Teknikleri

A3 Problem Çözme Atölyesi

 

A3 Problem Çözme Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

 

·         Karışık durumları daha basit veri haline dönüştürmenize,

·         A3 boyutunda bir kâğıda sığacak biçimde düşüncelerinizi elemenize ve sadeleştirmenize,

·         Problemle ilgili belirli noktalar ve arkasındaki düşünceler hakkında tartışmak için bir forum sağlayarak iş arkadaşlarına koçluk yapmaya ve geliştirmeye,

·         Ekip içinde fikir birliği yaratmaya olanak sağlar. 


A3 Problem Çözme Atölyesine Kimler Katılabilir?

 

Yaşadığımız problemlerin kök nedenini bulmadığımız ve aksiyon almadığımız sürece bu problemler hayatımızın bir bölümünde tekrar edecektir.

 A3 problem çözüm süreci, eldeki sorunun çözümünü sağlamak ile birlikte konulara doğru şekilde yaklaşmayı, doğru soruları sormayı ve analitik olmayı sağlar.

 Bu yönünü geliştirmek isteyen tüm yöneticiler, çalışanlar ve bireyler bu atölyeye katılabilir.

  

A3 Problem Çözme Atölyesine Nasıl Katılabilirim?

 

Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Birçok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 
Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için 

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için 

özel bir hediye seç!

Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 

Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...

 

 


A3 Problem Çözme Teknikleri Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”