Ayşe Nihan Tansuğ
Ayşe Nihan Tansuğ
Profesyonel Koç, PCC

Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”

Detaylı Bilgi
Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Profesyonel Koç, PCC, Master of Arts, Sosyolog

“Fayda sağlamak” bir değerim. Bu değeri nasıl arttırabilirimi düşünürken 2012’de koçluk ile tanıştım. “Bilinçli Birey Bilinçli Toplum, Ne Umdum Ne Buldum, Hedefim Ve Ben” seminerleri verdim. Seminerler sonrası insanlara bilgiyi eyleme geçirmek için “akıl hocalığı yapmadan koçluğun olabildiğini gördüğümde kaybettiğim annemin adını yaşatmak için 2012’de firmamı kurdum ve yolculuğumuz devam ediyor.

Detaylı Bilgi
11.07.2021
Pınar Ö.

Denge

İş, ev, aile çoğu zaman hem bedenen hem ruhen kendimi o kadar yorgun ve hiçbişeye yetemiyormuş gibi hissediyordum ki. Seanslarla hayatımda bir denge yakalamayı başardım. Ekibim, ailem ve kendim bu yeni halimden pek bi memnunuz:)

06.08.2020
Esra Y.

Bu destek iyi geldi

Bir desteğe ihtiyacım olduğunun farkındaydım, danışmanla mı çalışsam derken, burası çıktı karşıma. İlk seans sonrası bile işimle, kendimle alakalı çok farklı bir yerdeydim. Bunu beklemiyordum açıkçası. Problemlerimi çözebilmeye başladım. Teşekkürler.