Aysel Yükselener
Aysel Yükselener
Profesyonel Koç, ACC, ACPC

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Mezunu Aysel, Ankara’da özel sektörde ve Afrika’da bir projede yönetici olarak çalışmış ve sonra Çini Sanatıyla uğraşmıştır. Adler Akademi’ nin koçluk eğitim ve sınavlarını tamamlayarak ACPC ve ICF’ dan ACC unvanlarını almıştır. Değişim, gelişim ve liderlik konularında bireylere ve kurumlara Koçluk ve Eğitim hizmetleri vermektedir. Üç Perdelik tiyatro eseri olarak adlandırdığı 35 yıllık kariyerinin ilk perdesinde Ankara’da ve Afrika’da Mühendislik & Yöneticilik yaptı. 2003’te, çocukluk tutkusu Çini Sanatı ile tekrar buluştu ve 2. perdeyi açtı. Sanatta olduğu gibi olumlu dönüşüm yaratabilmenin bir yolu da Koçluk diyerek 2015’te 3. perdeyi araladı. Koçluk mesleğini, sanata çok eşdeğer bir duygu, heyecan ve tutkuyla yapıyor.

Detaylı Bilgi
Ayşe Nihan Tansuğ
Ayşe Nihan Tansuğ
Profesyonel Koç, PCC

Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”

Detaylı Bilgi
Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Koç,PCC,MA,MYBK, Aile Danışmanı,Sosyolog

Yaşamda insanın değerleri vardır.Benim de değerlerimden biri fayda sağlamak.Ve bu değeri "akıl hocalığı" yapmadan su berraklığında karşıya duygu, davranış olarak aktarabilmek,göbek bağı ile değil, gönül bağı ile bağlanarak birlikte yolculukta yoldaş olarak eşik atlamak.“İnsan gelişimi, bir trene benzer: kendini aşan insan garından, haddini aşan insan ise rayından çıkar” demiş R. Sharma. Yolda yoldaş, söylenene sırdaş, değişime, gelişime ortak olmak için buradayım.Ya sen?

Detaylı Bilgi
Selda Menkü
Selda Menkü
Profesyonel Koç, ACC

1998-2006 yıllarında Fizik Öğretmenliği yapan Selda, eşinin işi nedeniyle 2,5 yıl Çin’de yaşadı. Bu sürede Çince öğrenme fırsatı olan Selda Türkiye’ye döndükten sonra 2013’te koçluk eğitimlerini tamamladı. Halen ICF üyesi olarak, ÇYDD, TED, ÖRAV, BizzBize, Liseli Gençlerle El Ele gibi gönüllü projelerde, bireysel ve takım koçluklarıyla sosyal projelere destek vermektedir.

Detaylı Bilgi
11.07.2021
Pınar Ö.

Denge

İş, ev, aile çoğu zaman hem bedenen hem ruhen kendimi o kadar yorgun ve hiçbişeye yetemiyormuş gibi hissediyordum ki. Seanslarla hayatımda bir denge yakalamayı başardım. Ekibim, ailem ve kendim bu yeni halimden pek bi memnunuz:)

06.08.2020
Esra Y.

Bu destek iyi geldi

Bir desteğe ihtiyacım olduğunun farkındaydım, danışmanla mı çalışsam derken, burası çıktı karşıma. İlk seans sonrası bile işimle, kendimle alakalı çok farklı bir yerdeydim. Bunu beklemiyordum açıkçası. Problemlerimi çözebilmeye başladım. Teşekkürler.