Peki Ya Ben değişim ve gelişim ihtiyacındaki kişilerin koçluk çalışmalarının faydaları ile tanışmaları ve deneyimlemeleri için alanında uzman koçlar tarafından geliştirilmiş bir mobil uygulamadır.

Bütünsel koçluk uygulamaları ile gelecekte olmak istediğin “sen” için yol arkadaşı oluyoruz.

Uygulamadan satın aldığın tüm analizler birebir seans kalitesinde koçluk bakış açısıyla değerlendiriyor ve sana özel geri bildirim gönderiyoruz. Yaklaşık 8-10 sayfadan oluşan bir rapor diyebiliriz.

Bilinçaltı ses kayıtları ile bilinçaltına olumlu kayıtlar yükleyerek, blokajlarından arınmanı ve hedefine odaklanmana destek olmaya çalışıyoruz.

Her biri birbirinden değerli alanında uzman ve deneyimli seçkin koçluk ekibimiz ile koçluk görüşmeleri yapabilir ve online atölyelerine katılabilirsin.

Uygulamayı Apple Store veya Play Store üzerinden mobil cihazına ücretsiz yükleyebilirsin.

Olmaz mı? Tabii ki var. Uygulamayı indiren tüm kullanıcılarımıza “Hedeflerini Gerçekleştir” ses kaydını hediye ediyoruz. Hemen “21 Gün Dinle 7 Gün Ara Ver” Modeliyle dinlemeye başlayabilirsiniz. Ücretli ses kayıtlarımız ile aynı kalite ve prensipte hazırlanmıştır. Ayrıca kayıtlı kullanıcılarımıza belirli aralıklarla “Motivasyon” sözleri, “Koçluk Soruları” gönderiyoruz. Yine kayıtlı kullanıcılarımıza belirli aralıklarla ücretsiz kişisel gelişim atölyeleri hediye ediyoruz. Hem de bazen tamamen kişiye özel bir atölye hediye ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli bir koç ile birebir atölyeye katılıyorsunuz.

Aylık üyelik ücreti yerine hizmet başına ücret modelini uyguluyoruz. Böylece aldığınız hizmet başına ücret ödüyorsunuz. Aylık üyelik tipi ücretlendirmelerde kullanıcı hizmet alsa da almasa da üyelik ücretini her ay düzenli ödemek zorunda kalıyor. İptal etme durumlarında para iadesi, takip eden ay otomatik üyelik ücreti çekilmesi gibi problemler sıklıkla yaşanmaktadır. Genel toplama bakıldığında ise çoğu zaman hizmet bedeli karşılığı ücret ödemesi çok daha ekonomik olmaktadır. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz hizmeti size özel, en kaliteli şekilde satın almış olursunuz. Üyelik ücreti modelinde ise size sunulanı kabul etmek durumunda kalırsınız ya da ilave ücret ödemeki paket yükseltmek gibi durumlarla karşılaşırsınız.

Koçluk gibi kişinin tamamen kendine, geleceğine ve hedeflerine odaklanmasını gerektiren profesyonel metodolojiler bütünüdür. Kendi cevaplarını bularak gelecekteki “sen” için bir yolculuğa çıkıyorsun. Bu süreçte reklamlar ile bölünmeni istemiyoruz.

Play Store veya Apple Store kimliğiniz ve tanımlı ödeme yöntemleriniz ile satınalma yaptığınız için iadeyi direkt store’daki kullanıcı kimliğiniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Analiz sonuçlarınız tarafınıza gönderildi ise, koçluk görüşmesi veya atölye tamamlandı ise hizmeti kullanmış olduğunuz için ücret iadesi yapamıyoruz. Diğer koşullarda iletisim@pekiyaben.com adresine “Ücret İadesi Problemi” diye eposta gönderirseniz, teknik ekibimiz sorunu inceler ve gerekli durumlarda iadenizi tanımlı ödeme yönteminize gerçekleştirir. İadeler yine Apple Store veya Play Store tanımlı kullanıcı kimliğinize ve tanımlı ödeme yönteminize Store’ların koşullarında yapılmaktadır

Profilim - “Satın Aldıklarım” bölümünde görebilirsin.

Profilim bölümünde yer alan eposta adresine “Zoom” veya “Google Meets” bağlantısı gönderiyoruz. Ardından randevu tarih ve saatinde online seansa veya atölyeye katılabilirsin.

5 dakika içinde geri dönmeni bekliyoruz. Geri dönemezsen maalesef seansın iptal olmak zorunda. Seans veya atölyeyi min. 4 saat önce satın alıyorsun. Bu süre zarfında bağlantısı iyi bir yere geçebilir, cihazının şarjını tamamlayabilirsin.

Seans saatinden 1 saat öncesine kadar iptal edebilirsin veya erteleyebilirsin.

Çok kolay, hangi hedefine odaklanıyorsun. İş, aşk, genel yaşam konuları, öğrencilik, girişimcilik vb o konuda koçluk tipini seçerek, randevunu oluşturabilirsin. Ancak yine de çok doğru bir karar vermediğini düşünürsen. Merak etme, senin için buradayız. Ekibimiz akredite eğitimlere sahip, alanında uzman ve deneyimli seçkin koçlardan oluşmaktadır. Her biri temel koçluk eğitimlerinin yanında ileri koçluk teknikleri ve daha pek çok alanda kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar.

Kullanıcı kimliğiniz ile giriş yaptığınızda satın aldıklarınız devam eder. Yeniden satınalma yapmanıza gerek yoktur.

Öncelikle analizi tamamlayıp tamamlamadığını kontrol eder misin? Eğer tamamladıysan ekranda “1-3 iş günü içerisinde analiz sonuçların eposta adresine gönderilecektir” mesaj kutusunu görmüş olmalısın. Eğer görmediysen analizi tamamlamamış olabilirsin. Tamamlamadıysan satın almış olduğun analiz halen açık demektir. Yeniden analizi ücret ödemeden yapabilirsin.
Eğer analizi tamamladıysan, lütfen “Profilim” bölümünden eposta adresini kontrol eder misin?
Eposta adresinin hatalı olduğunu, bu nedenle analiz sonuçlarının sana ulaşmadığını düşünüyorsan bizimle iletisim@pekiyaben.com adresine bildirerek iletişime geçebilirsin. Hazırlanmış olan analiz sonuçların yeniden gönderilir.
Eposta adresin de doğru ise lütfen spamleri veya diğer kutuları kontrol eder misin? Çok nadir de olsa zaman zaman epostalarımız farklı klasörlere gidebiliyor.

Ekibimizde yer alan koçlarımızın seçimi konusunda hassas olduğumuz doğrudur. Akreditasyon ve MYBK koşulları bizim için çok önemlidir. iletisim@pekiyaben.com adresine sertifikalarınızın birer kopyasını göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan sertifika programlarımızın sayfalarında yer alan linklerde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. iletisim@pekiyaben.com adresinden kayıt talebinde de bulunabilirsiniz.

Size en uygun koçluk tipini seçin.

Profesyonel koçluk ekibimizin özgeçmişlerini inceleyip, çalışmak istediğiniz koç ile randevunuzu oluşturun.

Randevu günü ve saati geldiğinde online seansınıza başlayın.

Tamamı akredite eğitimlere sahip alanında uzman ve deneyimli seçkin koçluk ekibimiz, gerekli analizleri ve çalışmaları size sunar.

Değerler, yaşam çarkı, algı testi, SWOT analizi ve daha pek çok uygun gördüğü tekniği seanslarında size sunar.

İlk seanstan itibaren hedeflerinize odaklanarak, yol haritanızı belirleyebilirsiniz.

Hedefinizin tarihine ve zaman planına göre yaşam koşullarınıza en uygun olacak şekilde seanslar planlanır.

Koç, danışanı ile seanslar arasında telefonla veya mesajlar ile sürekli iletişim halindedir.

Koçluk ile kişisel farkındalık seviyenizi, motivasyonunuzu ve özgüveninizi yükseltebilirsiniz.

Bir hayalinizi hedefe, hedefinizi gerçeğe dönüştürmek için tamamen sizin yaşam koşullarınıza uygun olacak şekilde uzun-orta-kısa vadeli planlar yapılır.

Bu süreçte sizinle uyumlanan yol arkadaşınız, profesyonel teknikler ile hedefinize ilerlemenizi destekler. 

Koçluk kişinin geleceğine, hedeflerine ve gelecekte olmak istediği duruma odaklanır.

Gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir hedefiniz varsa EVET herkes koçluktan faydalanabilir.

Travmatik durumlar, terapi gerektiren durumlar hassastır. 

Geçmişte yaşanmış, travmatik etki bırakan durumlar koçluk kapsamının dışındadır.

Koç danışanın kendine veya topluma zarar verme ihtimalini farketmesi halinde en yakın yetkiliye durumu aktarmakla yükümlüdür.

Öncelikle hedefinizin konusuna koçluk modeline karar vermelisiniz. Kararsız kalmanız durumunda iletisim@pekiyaben.com adresimize eposta veya web sitemizdeki mesaj bölümünden bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Böylelikle koçluk modeline karar verme konusunda size destek olabiliriz. 

Ardından koçluk ekibimizin cvlerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

CV incelemede dikkat etmeniz gerekenler:

ICF Akredite eğitime, ICF ünvanlarına (ACC & PCC & MCC) veya MYK Seviye 6 (MYKB) belgesinin olmasına lütfen dikkat etmenizi öneririz. 

Akredite eğitimlere sahip olmak demek koçluk mesleğini uluslararası etik ilkeler çerçevesinde gerçekleştirmesi anlamına gelmektedir. 


Türkiye'nin Onlnie Koçluk ve Kişisel Gelişim Platformu Peki Ya Ben Apple Store, Play Store ve web sitesi ile hibrid bir uygulamadır.


Mobil uygulama üzerinden kendi kendinize koçluk deneyimleyebileceğiniz analizleri tamamlayabilirsiniz. 🎀

Kişisel Strateji Belirleme ve Kişisel Durum Analizi çalışmalarını tamamladığınızda profesyonel bir koç tarafından koçluk bakış açısıyla analiziniz değerlendirilir ve tamamen size özel detaylı bir geribildirim raporu eposta adresinize gönderilir.

Mobil uygulamada aynı zamanda "Bilinçaltı Uygulamaları" bölümünden yaşamınızda olumlu yöne değişmesini istediğiniz başlıklarda ses kayıtlarını 21 Gün Dinle - 7 Gün Ara ver modeli ile hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Bu arada tüm kullanıcılarımıza "Hedeflerini Gerçekleştir" ses kaydını 🎁 hediye ettiğimizi de özellikle belirtmek isteriz. 

Hem web sitemiz hem de mobil uygulama üzerinden "Koçluk Randevusu, Kişisel Gelişim Atölyesi, Sertifika Programı" katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

😊 İletişim onayı vermeniz halinde, günlük "Motivasyon Sözleri, Hediye Atölye katılımları, kendine koçluk çalışmaları" nı bildirim olarak gönderiyoruz. 


Koçluk seanslarının süreleri 30 dk- 60 dk arasında sürmektedir.

Kişiye özel online atölyeler yaklaşık 90dk sürmektedir.

Görüşmeler danışanın onayı olmadan kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. 

Koçluk ekibimizin tamamı ICF etik ilkeleri çerçevesinde ve ICF akredite eğitimlere sahip, unvanlı ve/veya MYK Seviye 6 belgelidir.

Danışan gizliliği önceliğimizdir.

Mobil uygulama ile ;

Kendine Koçluk Çalışmaları

Bilinçaltı Ses Kayıtları


Web Sitesi ve Mobil Uygulama ile;

Koçluk seansları

Kişiye/Gruba özel kişisel gelişim atölyeleri

Sertifika Programları

ile hizmet vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için anasayfadan ilgilendiğiniz koçluk tipi, atölye ve sertifika programını inceleyebilirsiniz.

Elbette ekibimizin tamamı akredite eğitimlere sahip, alanında uzman ve deneyimlidir. 

ICF akredite eğitimleri, ICF ünvanları ve / veya MYK Seviye6 (MYBK) belgeleri bulunmaktadır. 

ICF Etik ilkeleri çerçevesinde koçluk yapmaktadırlar.

Görüşmeler kayıt altına alınmamaktadır.

Sitemiz güvenlik sertifikalarına sahiptir. 

Ödemelerinizi mobil uygulama üzerinden Play Store, Apple Store kimliğiniz, Turkcell - Vodafone ödeme çözümleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden PAYTR aracılığıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan danışanlarımız ödemelerini Shopier üzerinden yapmaktadırlar.

PekiYaBen kesinlikle kredi kartı bilgisi almaz ve kaydetmez.

iletisim@pekiyaben.com adresine eposta gönderebilirsiniz. Seanslar sırasında telefon numarasını alarak iletişim kurabilirsiniz.

Görüşmelerden 2 saat öncesine kadar mazeretinizi bildirmeniz halinde randevunuz başka bir zamana ertelenebilir.

Görüşme tarihi ve saati geldiğinde randevuya katılamaz iseniz geçerli bir belge (sağlık raporu gibi) sunarak erteleme veya iade mümkün olmaktadır

Öncelikle koçluk kişinin geçmişi ve travmaları ile değil, geleceği ve gelecekte olmak istediği durum, hedefleri ile ilgili bir süreçtir. 

Geçmiş travmalarınızdan kurtulmak istiyorsanız bir psikolog ile çalışabilirsiniz.

Gelecek hedeflerinize yönelmek istiyorsanız sadece ve sadece sizi dinleyen, hem de yargılamadan dinleyen, söylemediklerinizi duyan profesyonel bir koç yaşam koşullarınıza, kendi gerçeklerinize uygun olacak şekilde, uluslararası geçerli yöntemlerle size yol arkadaşlığı yaparak hedeflerinize ulaşmanıza destek olur. 

Danışman uzman konuda size kendi uzmanlığı çerçevesinde fikirler önerir, ancak bu her zaman sizin yaşam koşullarınıza uygun olmayabilir.