Sıkça Sorulanlar - Peki Ya Ben

Peki Ya Ben değişim ve gelişim ihtiyacındaki kişilerin koçluk çalışmalarının faydaları ile tanışmaları ve deneyimlemeleri için alanında uzman koçlar tarafından geliştirilmiş bir mobil uygulamadır.

Bütünsel koçluk uygulamaları ile gelecekte olmak istediğin “sen” için yol arkadaşı oluyoruz.

Uygulamadan satın aldığın tüm analizler birebir seans kalitesinde koçluk bakış açısıyla değerlendiriyor ve sana özel geri bildirim gönderiyoruz. Yaklaşık 8-10 sayfadan oluşan bir rapor diyebiliriz.

Bilinçaltı ses kayıtları ile bilinçaltına olumlu kayıtlar yükleyerek, blokajlarından arınmanı ve hedefine odaklanmana destek olmaya çalışıyoruz.

Her biri birbirinden değerli alanında uzman ve deneyimli seçkin koçluk ekibimiz ile koçluk görüşmeleri yapabilir ve online atölyelerine katılabilirsin.

Uygulamayı Apple Store veya Play Store üzerinden mobil cihazına ücretsiz yükleyebilirsin.

Olmaz mı? Tabii ki var. Uygulamayı indiren tüm kullanıcılarımıza “Hedeflerini Gerçekleştir” ses kaydını hediye ediyoruz. Hemen “21 Gün Dinle 7 Gün Ara Ver” Modeliyle dinlemeye başlayabilirsiniz. Ücretli ses kayıtlarımız ile aynı kalite ve prensipte hazırlanmıştır. Ayrıca kayıtlı kullanıcılarımıza belirli aralıklarla “Motivasyon” sözleri, “Koçluk Soruları” gönderiyoruz. Yine kayıtlı kullanıcılarımıza belirli aralıklarla ücretsiz kişisel gelişim atölyeleri hediye ediyoruz. Hem de bazen tamamen kişiye özel bir atölye hediye ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli bir koç ile birebir atölyeye katılıyorsunuz.

Aylık üyelik ücreti yerine hizmet başına ücret modelini uyguluyoruz. Böylece aldığınız hizmet başına ücret ödüyorsunuz. Aylık üyelik tipi ücretlendirmelerde kullanıcı hizmet alsa da almasa da üyelik ücretini her ay düzenli ödemek zorunda kalıyor. İptal etme durumlarında para iadesi, takip eden ay otomatik üyelik ücreti çekilmesi gibi problemler sıklıkla yaşanmaktadır. Genel toplama bakıldığında ise çoğu zaman hizmet bedeli karşılığı ücret ödemesi çok daha ekonomik olmaktadır. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz hizmeti size özel, en kaliteli şekilde satın almış olursunuz. Üyelik ücreti modelinde ise size sunulanı kabul etmek durumunda kalırsınız ya da ilave ücret ödemeki paket yükseltmek gibi durumlarla karşılaşırsınız.

Koçluk gibi kişinin tamamen kendine, geleceğine ve hedeflerine odaklanmasını gerektiren profesyonel metodolojiler bütünüdür. Kendi cevaplarını bularak gelecekteki “sen” için bir yolculuğa çıkıyorsun. Bu süreçte reklamlar ile bölünmeni istemiyoruz.

Play Store veya Apple Store kimliğiniz ve tanımlı ödeme yöntemleriniz ile satınalma yaptığınız için iadeyi direkt store’daki kullanıcı kimliğiniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Analiz sonuçlarınız tarafınıza gönderildi ise, koçluk görüşmesi veya atölye tamamlandı ise hizmeti kullanmış olduğunuz için ücret iadesi yapamıyoruz. Diğer koşullarda iletisim@pekiyaben.com adresine “Ücret İadesi Problemi” diye eposta gönderirseniz, teknik ekibimiz sorunu inceler ve gerekli durumlarda iadenizi tanımlı ödeme yönteminize gerçekleştirir. İadeler yine Apple Store veya Play Store tanımlı kullanıcı kimliğinize ve tanımlı ödeme yönteminize Store’ların koşullarında yapılmaktadır

Profilim - “Satın Aldıklarım” bölümünde görebilirsin.

Profilim bölümünde yer alan eposta adresine “Zoom” veya “Google Meets” bağlantısı gönderiyoruz. Ardından randevu tarih ve saatinde online seansa veya atölyeye katılabilirsin.

5 dakika içinde geri dönmeni bekliyoruz. Geri dönemezsen maalesef seansın iptal olmak zorunda. Seans veya atölyeyi min. 4 saat önce satın alıyorsun. Bu süre zarfında bağlantısı iyi bir yere geçebilir, cihazının şarjını tamamlayabilirsin.

Seans saatinden 1 saat öncesine kadar iptal edebilirsin veya erteleyebilirsin.

Çok kolay, hangi hedefine odaklanıyorsun. İş, aşk, genel yaşam konuları, öğrencilik, girişimcilik vb o konuda koçluk tipini seçerek, randevunu oluşturabilirsin. Ancak yine de çok doğru bir karar vermediğini düşünürsen. Merak etme, senin için buradayız. Ekibimiz akredite eğitimlere sahip, alanında uzman ve deneyimli seçkin koçlardan oluşmaktadır. Her biri temel koçluk eğitimlerinin yanında ileri koçluk teknikleri ve daha pek çok alanda kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar.

Kullanıcı kimliğiniz ile giriş yaptığınızda satın aldıklarınız devam eder. Yeniden satınalma yapmanıza gerek yoktur.

Öncelikle analizi tamamlayıp tamamlamadığını kontrol eder misin? Eğer tamamladıysan ekranda “1-3 iş günü içerisinde analiz sonuçların eposta adresine gönderilecektir” mesaj kutusunu görmüş olmalısın. Eğer görmediysen analizi tamamlamamış olabilirsin. Tamamlamadıysan satın almış olduğun analiz halen açık demektir. Yeniden analizi ücret ödemeden yapabilirsin.
Eğer analizi tamamladıysan, lütfen “Profilim” bölümünden eposta adresini kontrol eder misin?
Eposta adresinin hatalı olduğunu, bu nedenle analiz sonuçlarının sana ulaşmadığını düşünüyorsan bizimle iletisim@pekiyaben.com adresine bildirerek iletişime geçebilirsin. Hazırlanmış olan analiz sonuçların yeniden gönderilir.
Eposta adresin de doğru ise lütfen spamleri veya diğer kutuları kontrol eder misin? Çok nadir de olsa zaman zaman epostalarımız farklı klasörlere gidebiliyor.

Ekibimizde yer alan koçlarımızın seçimi konusunda hassas olduğumuz doğrudur. Akreditasyon ve MYBK koşulları bizim için çok önemlidir. iletisim@pekiyaben.com adresine sertifikalarınızın birer kopyasını göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.