Ayşe Nihan Tansuğ
Ayşe Nihan Tansuğ
Profesyonel Koç, PCC

Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”

Detaylı Bilgi
20.10.2021
Deniz Ç.

Daha mutlu ve huzurlu hissediyorum kendimi

Sorumluluklarımı sürekli erteleyen ve sürekli bir işe başlayamayan biriydim. Pekiyaben'den aldığım online koçluk sayesinde iş planımı, çalışma planımı düzenli şekilde uygulayabiliyorum. Hem çalışma hayatımda hem de özel hayatımda çok çok daha mutlu ve huzurlu hissediyorum kendimi

23.12.2020
Nergis C.

İşimi büyüttüm :)

Yıllarca çalıştığım işten ayrılıp kendi işimi kurmuştum. En büyük hayalimi gerçekleştirmiştim ama maalesef işler istediğim gibi olmadı. İşimi kapatmak üzereyken seanslarla nasıl büyütebileceğimi görüp, yepyeni bir strateji kurmamı sağladı.

30.04.2020
Ece S.

Teşekkür ederiz

Franchiselerimiz için Kişisel Strateji Geliştirme eğitimi aldık. Franchiselerimize farklı bakış açısı kazandıran, motivasyon artıran bir eğitim oldu. Samimi anlatım dili ile tüm katılımcılarımıza ulaşmayı başardı. İnteraktif keyifli bir eğitim oldu.