Aynur Ulusoy
Aynur Ulusoy
Profesyonel Koç, MYBK

20 yıla yakın Ferhunda Hanımlar, Bizim Evin halleri gibi bir çok dizinin senaryo yazarlığını yaptıktan sonra ikinci baharım olan koçlukla tanıştım. Yıllarca kendi yarattığım karakterlerin hikayelerini yazdım şimdi de koçlukla danışanlarımın kendi hayatlarının senaryosunu yazmasına eşlik ediyorum.

Detaylı Bilgi
Aysel Yükselener
Aysel Yükselener
Profesyonel Koç, ACC, ACPC

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Mezunu Aysel, Ankara’da özel sektörde ve Afrika’da bir projede yönetici olarak çalışmış ve sonra Çini Sanatıyla uğraşmıştır. Adler Akademi’ nin koçluk eğitim ve sınavlarını tamamlayarak ACPC ve ICF’ dan ACC unvanlarını almıştır. Değişim, gelişim ve liderlik konularında bireylere ve kurumlara Koçluk ve Eğitim hizmetleri vermektedir. Üç Perdelik tiyatro eseri olarak adlandırdığı 35 yıllık kariyerinin ilk perdesinde Ankara’da ve Afrika’da Mühendislik & Yöneticilik yaptı. 2003’te, çocukluk tutkusu Çini Sanatı ile tekrar buluştu ve 2. perdeyi açtı. Sanatta olduğu gibi olumlu dönüşüm yaratabilmenin bir yolu da Koçluk diyerek 2015’te 3. perdeyi araladı. Koçluk mesleğini, sanata çok eşdeğer bir duygu, heyecan ve tutkuyla yapıyor.

Detaylı Bilgi
Ayşe Nihan Tansuğ
Ayşe Nihan Tansuğ
Profesyonel Koç, PCC

Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”

Detaylı Bilgi
Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Koç,PCC,MA,MYBK, Aile Danışmanı,Sosyolog

Yaşamda insanın değerleri vardır.Benim de değerlerimden biri fayda sağlamak.Ve bu değeri "akıl hocalığı" yapmadan su berraklığında karşıya duygu, davranış olarak aktarabilmek,göbek bağı ile değil, gönül bağı ile bağlanarak birlikte yolculukta yoldaş olarak eşik atlamak.“İnsan gelişimi, bir trene benzer: kendini aşan insan garından, haddini aşan insan ise rayından çıkar” demiş R. Sharma. Yolda yoldaş, söylenene sırdaş, değişime, gelişime ortak olmak için buradayım.Ya sen?

Detaylı Bilgi
Selda Menkü
Selda Menkü
Profesyonel Koç, ACC

1998-2006 yıllarında Fizik Öğretmenliği yapan Selda, eşinin işi nedeniyle 2,5 yıl Çin’de yaşadı. Bu sürede Çince öğrenme fırsatı olan Selda Türkiye’ye döndükten sonra 2013’te koçluk eğitimlerini tamamladı. Halen ICF üyesi olarak, ÇYDD, TED, ÖRAV, BizzBize, Liseli Gençlerle El Ele gibi gönüllü projelerde, bireysel ve takım koçluklarıyla sosyal projelere destek vermektedir.

Detaylı Bilgi
20.10.2021
Kübra Ç.

Emekleriniz çok kıymetli

Metin Utku Hocam inanılmaz bir deneyim yaşadım bu süreçte. Emekleriniz çok kıymetli. Tüm destekleriniz için teşekkür ederim. Sevgilerrrrrr,

07.10.2021
Merve I.

İş hayatı

İş hayatında başarısızlık konusunda çok ciddi endişelerim vardı ve bu durum yaşam kalitemi oldukça etkilemeye başlamıştı. Kariyer koçluğu sayesinde şimdi kendime hem daha çok güveniyor hemde doğru adımlarla ilerliyorum.

10.09.2021
Ayşenur K.

Bana çok iyi geldi

Yeni mezun olup iş bulamama stresiyle baş edemeyecek hale gelmiştim. Geleceğim hakkımda çok fazla kaygılarım vardı. Ne yapacağımı bilemiyordum ve artık depresyon aşamasına gelmiştim. Kariyer koçluğu sayesinde iş hayatıma nasıl yön vereceğimi keşfettim. Teşekkür ediyorum seanslarınız bana çok iyi geldi.

22.04.2021
Miray B.

Kendime olan güvenim ve inancım fazlasıyla arttı.

Seda Hanım ve samimiyeti sayesinde kendimle ilgili çok fazla şey öğrendim. Kendime olan güvenim ve inancım fazlasıyla arttı. Seda Hanımı tanıdığım için çok şanslı olduğumu yürekten hissediyorum. Emekleri, içtenliği için çok teşekkür ediyorum. Paylaşımlarımız ve hayatıma kattığı tüm güzel değerler her zaman çok kıymetli olacak.