Ayşe Nihan Tansuğ
Ayşe Nihan Tansuğ
Profesyonel Koç, PCC

Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”

Detaylı Bilgi
Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Profesyonel Koç, PCC, Master of Arts, Sosyolog

“Fayda sağlamak” bir değerim. Bu değeri nasıl arttırabilirimi düşünürken 2012’de koçluk ile tanıştım. “Bilinçli Birey Bilinçli Toplum, Ne Umdum Ne Buldum, Hedefim Ve Ben” seminerleri verdim. Seminerler sonrası insanlara bilgiyi eyleme geçirmek için “akıl hocalığı yapmadan koçluğun olabildiğini gördüğümde kaybettiğim annemin adını yaşatmak için 2012’de firmamı kurdum ve yolculuğumuz devam ediyor.

Detaylı Bilgi
20.10.2021
Kübra Ç.

Emekleriniz çok kıymetli

Metin Utku Hocam inanılmaz bir deneyim yaşadım bu süreçte. Emekleriniz çok kıymetli. Tüm destekleriniz için teşekkür ederim. Sevgilerrrrrr,

07.10.2021
Merve I.

İş hayatı

İş hayatında başarısızlık konusunda çok ciddi endişelerim vardı ve bu durum yaşam kalitemi oldukça etkilemeye başlamıştı. Kariyer koçluğu sayesinde şimdi kendime hem daha çok güveniyor hemde doğru adımlarla ilerliyorum.

10.09.2021
Ayşenur K.

Bana çok iyi geldi

Yeni mezun olup iş bulamama stresiyle baş edemeyecek hale gelmiştim. Geleceğim hakkımda çok fazla kaygılarım vardı. Ne yapacağımı bilemiyordum ve artık depresyon aşamasına gelmiştim. Kariyer koçluğu sayesinde iş hayatıma nasıl yön vereceğimi keşfettim. Teşekkür ediyorum seanslarınız bana çok iyi geldi.

22.04.2021
Miray B.

Kendime olan güvenim ve inancım fazlasıyla arttı.

Seda Hanım ve samimiyeti sayesinde kendimle ilgili çok fazla şey öğrendim. Kendime olan güvenim ve inancım fazlasıyla arttı. Seda Hanımı tanıdığım için çok şanslı olduğumu yürekten hissediyorum. Emekleri, içtenliği için çok teşekkür ediyorum. Paylaşımlarımız ve hayatıma kattığı tüm güzel değerler her zaman çok kıymetli olacak.