Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Koç,PCC,MA,MYBK, Aile Danışmanı,Sosyolog

Yaşamda insanın değerleri vardır.Benim de değerlerimden biri fayda sağlamak.Ve bu değeri "akıl hocalığı" yapmadan su berraklığında karşıya duygu, davranış olarak aktarabilmek,göbek bağı ile değil, gönül bağı ile bağlanarak birlikte yolculukta yoldaş olarak eşik atlamak.“İnsan gelişimi, bir trene benzer: kendini aşan insan garından, haddini aşan insan ise rayından çıkar” demiş R. Sharma. Yolda yoldaş, söylenene sırdaş, değişime, gelişime ortak olmak için buradayım.Ya sen?

Detaylı Bilgi
11.10.2021
Gamze G.

Beni tekrar bana döndürdün.

Ömrümde yaşadığım en büyük sarsıntının beni dibe çektiği anda, artık biter böyle de gider dediğim anda, öyle bir dostluk gösterdin ki bana ne ile ne şekilde baş edebileceğimi gösterdin. Beni tekrar bana döndürdün. Her şey için koçluğun için çok teşekkür ederim….

08.09.2021
Müge B.

Bilge Abla’cım

Koçluk kariyerinde ilk eğitim alan kişilerden biri olarak çok mutluyum. Uzun zaman yurtdışında yaşanmış olan alışkanlıklarımı kolayca yenmemi sağladığın, daha pozitif düşünmemi, kendimi daha rahat hissetmeme yardımcı olduğun ve bana daha farklı pencerelerden bakmamı sağladığın için, çok teşekkür ederim.Hersey gönlünce olsun. Sevgi ve saygılarımla…