Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Profesyonel Koç, PCC, Master of Arts, Sosyolog

“Fayda sağlamak” bir değerim. Bu değeri nasıl arttırabilirimi düşünürken 2012’de koçluk ile tanıştım. “Bilinçli Birey Bilinçli Toplum, Ne Umdum Ne Buldum, Hedefim Ve Ben” seminerleri verdim. Seminerler sonrası insanlara bilgiyi eyleme geçirmek için “akıl hocalığı yapmadan koçluğun olabildiğini gördüğümde kaybettiğim annemin adını yaşatmak için 2012’de firmamı kurdum ve yolculuğumuz devam ediyor.

Detaylı Bilgi
11.10.2021
Gamze G.

Beni tekrar bana döndürdün.

Ömrümde yaşadığım en büyük sarsıntının beni dibe çektiği anda, artık biter böyle de gider dediğim anda, öyle bir dostluk gösterdin ki bana ne ile ne şekilde baş edebileceğimi gösterdin. Beni tekrar bana döndürdün. Her şey için koçluğun için çok teşekkür ederim….

08.09.2021
Müge B.

Bilge Abla’cım

Koçluk kariyerinde ilk eğitim alan kişilerden biri olarak çok mutluyum. Uzun zaman yurtdışında yaşanmış olan alışkanlıklarımı kolayca yenmemi sağladığın, daha pozitif düşünmemi, kendimi daha rahat hissetmeme yardımcı olduğun ve bana daha farklı pencerelerden bakmamı sağladığın için, çok teşekkür ederim.Hersey gönlünce olsun. Sevgi ve saygılarımla…