Berrin Erol
Berrin Erol
Profesyonel Koç, MYK&MYBK, Sosyolog, Hızlı Okuma Eğitmeni

Okul öncesi çocuklara eğitim vermek için başladığım yolculuğuma Koçluk sanatını ve Dikkat Eksikliği, Odaklanma, Anlayarak Hızlı Okuma yetkinlikleri ekledim. Çocuk, genç ve yetişkinlere fayda sağlamak, gelişimlerine tanık olmak beni çok mutlu etti. ”İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır” derler ya; öğrenmek, paylaşmak ve yaşamlara dokunma değerimi var etmek için yanındayım. Peki Ya Sen!

Detaylı Bilgi
Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Koç,PCC,MA,MYBK, Aile Danışmanı,Sosyolog

Yaşamda insanın değerleri vardır.Benim de değerlerimden biri fayda sağlamak.Ve bu değeri "akıl hocalığı" yapmadan su berraklığında karşıya duygu, davranış olarak aktarabilmek,göbek bağı ile değil, gönül bağı ile bağlanarak birlikte yolculukta yoldaş olarak eşik atlamak.“İnsan gelişimi, bir trene benzer: kendini aşan insan garından, haddini aşan insan ise rayından çıkar” demiş R. Sharma. Yolda yoldaş, söylenene sırdaş, değişime, gelişime ortak olmak için buradayım.Ya sen?

Detaylı Bilgi
13.10.2021
Ceyda Y.

Sayenizde

Ergenlikle birlikte meslek ve okul seçimi konusunda yönlerdirmeleriniz, müthiş bir profesyonellik yanısıra yüksek empati ile aileyi ve çocuğu anlama yetiniz, geri bildirimleriniz çok rahat bir süreç geçirmemizi sağladı. Bu aşamada olan tüm velilere, okul dışında objektif ve profesyonel bir gözden destek almalarını öneririm

19.08.2021
Özlem H.

YKS Hazırlanırken

YKS hazırlanırken kızım gibi sevdiğim yiğenimin hedefsizliğine çok üzülüyordum. Nasıl faydam olur derken, burası dikkatimi çekti. Hedef belirlemeyle daha sadece 1 seansta bile büyük bir değişim yaşadık. Şimdi hem mutlu hem ders çalışıyor:)

16.05.2021
Zeynep T.

Anne & Baba Olarak Size Minnettarız

Pandemide online eğitimde kızımın başarısı çok düştü. Okul yok, teneffüs, sosyalleşme yok. Masa başında, bütün gün derste, ekrana bakıyor. Sadece onu dinleyen biri ona o kadar iyi geldi ki. Online seanslarla hedefi oldu, çalışma programı oldu.