Berrin Erol
Berrin Erol
Profesyonel Koç, MYK&MYBK, Sosyolog, Hızlı Okuma Eğitmeni

Okul öncesi çocuklara eğitim vermek için başladığım yolculuğuma Koçluk sanatını ve Dikkat Eksikliği, Odaklanma, Anlayarak Hızlı Okuma yetkinlikleri ekledim. Çocuk, genç ve yetişkinlere fayda sağlamak, gelişimlerine tanık olmak beni çok mutlu etti. ”İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır” derler ya; öğrenmek, paylaşmak ve yaşamlara dokunma değerimi var etmek için yanındayım. Peki Ya Sen!

Detaylı Bilgi
Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Profesyonel Koç, PCC, Master of Arts, Sosyolog

“Fayda sağlamak” bir değerim. Bu değeri nasıl arttırabilirimi düşünürken 2012’de koçluk ile tanıştım. “Bilinçli Birey Bilinçli Toplum, Ne Umdum Ne Buldum, Hedefim Ve Ben” seminerleri verdim. Seminerler sonrası insanlara bilgiyi eyleme geçirmek için “akıl hocalığı yapmadan koçluğun olabildiğini gördüğümde kaybettiğim annemin adını yaşatmak için 2012’de firmamı kurdum ve yolculuğumuz devam ediyor.

Detaylı Bilgi
13.10.2021
Ceyda Y.

Sayenizde

Ergenlikle birlikte meslek ve okul seçimi konusunda yönlerdirmeleriniz, müthiş bir profesyonellik yanısıra yüksek empati ile aileyi ve çocuğu anlama yetiniz, geri bildirimleriniz çok rahat bir süreç geçirmemizi sağladı. Bu aşamada olan tüm velilere, okul dışında objektif ve profesyonel bir gözden destek almalarını öneririm

19.08.2021
Özlem H.

YKS Hazırlanırken

YKS hazırlanırken kızım gibi sevdiğim yiğenimin hedefsizliğine çok üzülüyordum. Nasıl faydam olur derken, burası dikkatimi çekti. Hedef belirlemeyle daha sadece 1 seansta bile büyük bir değişim yaşadık. Şimdi hem mutlu hem ders çalışıyor:)

16.05.2021
Zeynep T.

Anne & Baba Olarak Size Minnettarız

Pandemide online eğitimde kızımın başarısı çok düştü. Okul yok, teneffüs, sosyalleşme yok. Masa başında, bütün gün derste, ekrana bakıyor. Sadece onu dinleyen biri ona o kadar iyi geldi ki. Online seanslarla hedefi oldu, çalışma programı oldu.