Metin Utku Erol
Metin Utku Erol
Profesyonel Koç, PCC, Master of Arts, Sosyolog

“Fayda sağlamak” bir değerim. Bu değeri nasıl arttırabilirimi düşünürken 2012’de koçluk ile tanıştım. “Bilinçli Birey Bilinçli Toplum, Ne Umdum Ne Buldum, Hedefim Ve Ben” seminerleri verdim. Seminerler sonrası insanlara bilgiyi eyleme geçirmek için “akıl hocalığı yapmadan koçluğun olabildiğini gördüğümde kaybettiğim annemin adını yaşatmak için 2012’de firmamı kurdum ve yolculuğumuz devam ediyor.

Detaylı Bilgi
18.11.2021
Gülşah H.

Teşekkür

Teşekkür edirem hocam motivasiya için.

20.10.2021
Perihan K.

Çok teşekkür ederiz

Evlilik öncesinde aldığımız seanslar sayesinde bize çok iyi geldiniz. Emekleriniz ve katkılarınız için çok teşekkür ederiz Metin Hocam.

15.10.2021
Merve Ö.

Yaşam ve Kariyer Koçluğu-1

İşini severek tutkuyla yapan huzurlu sesiyle kaybolduğunuzu sandığınız o kuyudan sizi çıkaracak güvenli bir el! Aynur hocamdan 2019 yılında aralıklarla aldığım yaşam koçluğu ve kariyer koçluğu deneyimimde, hiç fark edemediğim birtakım bahanelerle zamanımı boşa harcadığımı ve sürekli kendimi mutsuz eden eleştiren bir iç sese sahip olduğumu gördüm.

15.10.2021
Merve Ö.

Yaşam ve Kariyer Koçluğu-2

özellikle üniversitede babamı kaybettikten sonra, derin bir iç kapanıklığıyla hayata adapte olmakta zorlanıyordum. yaptığımız görüşmelerle hayata daha hızlı sarılmamda umut oldu.

15.10.2021
Merve Ö.

Yaşam ve Kariyer Koçluğu-3

Yaşam koçluğu seanslarımızda, kimseye açamadığım içimi kendisine açmama yardımcı olarak; hayata yeniden karışmamı, hayattaki en büyük destekçim olan babamı kaybetmenin yarattığı boşluğu -güçlü yanlarımı görmemi sağlayarak- yavaş yavaş doldurmamı sağladı. Kaybolduğum karanlıkta bir ışık olarak kendime kavuştum sayesinde.

15.10.2021
Merve Ö.

Yaşam ve Kariyer Koçluğu-4

Aynur hocamla Kariyer koçluğu ile devam eden süreçte, hep dış etkenlerden kaynaklı gerçekleştiremediğimi düşündüğüm hayallerimi, aslında kendi kendime çelme takıp kırdığımı, karşıma yüksek duvarlar örerek konfor alanıma hapsolduğumu fark ettim. O mutsuz eden aşağı çeken İç sesimi kısmam gerektiğini artık biliyorum. Kendisine çok teşekkür ederim🙏🏻🌺

15.10.2021
Sinem A.

Çok teşekkür ederim 💜

Sevgili Seda ile yaptığımız koçluk seanslarında kullandığı yöntemler ve sorular sıkışmış olduğum konulara farklı bir açıdan bakmama ve daha çözümsel yaklaşmamda çok yardımcı olmuştur 🙏 aynı zamanda kullandığı tekniklerin çok kıymetli ve farklı bir yaklaşıma sahip olduğunu çok rahat söyleyebilirim 😊ve kendisine yol arkadaşlığı için çok teşekkür ederim 💜

07.07.2021
Suna B.

Yaşam koçuma, Can dostuma;

Bana verdiği mükemmel dostluğunun yanısıra, özündeki değerlerle birleştirdiği bilgeliğinin & koçluğunun derinliğiyle…Olaylara bakış açımın nasıl çabucak şekil değiştirdiğini çokkk uzun anlatmam gerekir. En kısa şunu söyleyebilirim. İYİ Kİ SENİ TANIYORUM. Her şey için gönülden teşekkürler. Sevgilerimle…

18.05.2021
Alper K.

Bilge Can’a canı gönülden teşekkür ediyorum.-1

Almış olduğum yaşam koçluğunun bana kattıklarında önceliği “farkındalığımın artması”na vermek istiyorum. Sohbetlerimiz sayesinde bana problemler karşısında ne yapmam gerektiğinden ziyade benim çözüme odaklanmamı sağlamış ve özverili, sıcak, samimi gayretleriyle çözüm yollarını bana ardına kadar açmıştır.

18.05.2021
Alper K.

Bilge Can’a canı gönülden teşekkür ediyorum.-2

Sevgili Bilge’nin insanlara vermiş olduğu güven dolu içten enerjisini de ekleyince çözülemeyecek herhangi bir problemimin olmadığını düşünüyorum. Bana katmış olduğun değerlerden ötürü Bilge Can’a canı gönülden teşekkür ediyorum.

15.03.2021
Yücel Y.

Tesadüf düzene inanmam, benim için kaderin işlevselliği gerçek ve önemlidir-1

Bir süre önce hayatım alt üst oldu denecek bir yıkılış yaşadım, kavrayamadığım, toparlayamadığım, kabullenemediğim olanları geri döndüremediğim algımın ötesinde anlardı yaşadıklarım ve kaderin cilvesi mi dersiniz ya da kaderin çizgisi üzerindeki kavuşmamız mı!

15.03.2021
Yücel Y.

Tesadüf düzene inanmam, benim için kaderin işlevselliği gerçek ve önemlidir-2

Aylarca bulunduğum dehlize aydınlığı ve düşünsel fırtınası ile öyle bir yol açtı ki, çok uzun süre sonra yeniden yüzümü gökyüzüne çevirmeme sebep oldu.

15.03.2021
Yücel Y.

Tesadüf düzene inanmam, benim için kaderin işlevselliği gerçek ve önemlidir-3

Sunduğu yardım kanıksanmaz bir bilgelik ve ustalık becerisidir. Herşey için çok teşekkürler Bilge…

01.07.2020
Eda Ş.

Bütün şikayetlerim birden suya uçmuş gibi oluyor-1

6 seneden beri yüzüyorum, yarışmalarıma birkaç hafta kala hep karnım ağrıyordu endişeleniyordum. Yarışma esnasında da karnım ağrıyordu üşüyordum. Ama artık değil, her yarış esnasında aklıma Bilge Teyzemin bana yaptığı koçluğu aklıma geliyor.

01.07.2020
Eda Ş.

Bütün şikayetlerim birden suya uçmuş gibi oluyor-2

Bu durumdan çok çok memnunum. Teşekkürler Bilge Teyze yarışmadayken hep senin bana uyguladıklarım aklıma geliyor.

13.06.2020
Mustafa Ş.

Yaşantımda çok etkin katkısı oldu.

Sayın Aynur Ulusoy dan yaşam koçluğu aldım. Yaşantımda çok etkin katkısı oldu. Konusunda uzman olduğunu anladım. Herkese tavsiye ediyorum..