Bilge Öztoplu
Bilge Öztoplu
Profesyonel Koç

Yazar, Eğitmen, Profesyonel Koç Bilge, Türkiye ve BAE’nde Sheraton Otelleri’nde Revenue Manager ve Market Analist olarak çalışmıştır. Emekli olunca koçluk eğitimlerini tamamlayan Bilge, Koçluk ve Regresyon Seanslarına, “kendini tanıma” seminerlerine, kitap imza günlerine, TV programlarında söyleşilere devam etmektedir. Yayınlanmış kitapları: İlişkiler Okulu, Mutluluk Bilgeliği, Beni Tersten Oku

Uzmanlıkları

Yönetici Koçu
300,00 TL
Yaşam Koçu
300,00 TL
İlişki Koçu
300,00 TL
Takım Koçu
300,00 TL
Atölye - Kahkaha Koçluğu
300,00 TL
Yazar Koçu
300,00 TL

Eğitim Bilgileri

1985
Dokuz Eylül Üniversitesi
Aydın Turizm Otelcilik Yüksek Okulu
2018
Açık Öğretim Fakültesi
Sosyal Hizmetler

Sertifika Bilgileri

2019
House Of Human
Takım Koçluğu
2019
International For Developmental Transactional Analysis
Transaksiyonel Analiz TAPDA Onaylı Uygulayıcıl
2018
Genos International
Duygusal Zeka Uygulayıcı
2016
Global Kariyer
Eğiticinin Eğitimi
2013
Erickson International
İlişki Koçluğu
2013
Erickson International
NLP
2012
Erickson International
Koçluk
11.10.2021
Gamze G.

Beni tekrar bana döndürdün.

Ömrümde yaşadığım en büyük sarsıntının beni dibe çektiği anda, artık biter böyle de gider dediğim anda, öyle bir dostluk gösterdin ki bana ne ile ne şekilde baş edebileceğimi gösterdin. Beni tekrar bana döndürdün. Her şey için koçluğun için çok teşekkür ederim….

08.09.2021
Müge B.

Bilge Abla’cım

Koçluk kariyerinde ilk eğitim alan kişilerden biri olarak çok mutluyum. Uzun zaman yurtdışında yaşanmış olan alışkanlıklarımı kolayca yenmemi sağladığın, daha pozitif düşünmemi, kendimi daha rahat hissetmeme yardımcı olduğun ve bana daha farklı pencerelerden bakmamı sağladığın için, çok teşekkür ederim.Hersey gönlünce olsun. Sevgi ve saygılarımla…

07.07.2021
Suna B.

Yaşam koçuma, Can dostuma;

Bana verdiği mükemmel dostluğunun yanısıra, özündeki değerlerle birleştirdiği bilgeliğinin & koçluğunun derinliğiyle…Olaylara bakış açımın nasıl çabucak şekil değiştirdiğini çokkk uzun anlatmam gerekir. En kısa şunu söyleyebilirim. İYİ Kİ SENİ TANIYORUM. Her şey için gönülden teşekkürler. Sevgilerimle…

18.05.2021
Alper K.

Bilge Can’a canı gönülden teşekkür ediyorum.-1

Almış olduğum yaşam koçluğunun bana kattıklarında önceliği “farkındalığımın artması”na vermek istiyorum. Sohbetlerimiz sayesinde bana problemler karşısında ne yapmam gerektiğinden ziyade benim çözüme odaklanmamı sağlamış ve özverili, sıcak, samimi gayretleriyle çözüm yollarını bana ardına kadar açmıştır.

18.05.2021
Alper K.

Bilge Can’a canı gönülden teşekkür ediyorum.-2

Sevgili Bilge’nin insanlara vermiş olduğu güven dolu içten enerjisini de ekleyince çözülemeyecek herhangi bir problemimin olmadığını düşünüyorum. Bana katmış olduğun değerlerden ötürü Bilge Can’a canı gönülden teşekkür ediyorum.

15.03.2021
Yücel Y.

Tesadüf düzene inanmam, benim için kaderin işlevselliği gerçek ve önemlidir-1

Bir süre önce hayatım alt üst oldu denecek bir yıkılış yaşadım, kavrayamadığım, toparlayamadığım, kabullenemediğim olanları geri döndüremediğim algımın ötesinde anlardı yaşadıklarım ve kaderin cilvesi mi dersiniz ya da kaderin çizgisi üzerindeki kavuşmamız mı!

15.03.2021
Yücel Y.

Tesadüf düzene inanmam, benim için kaderin işlevselliği gerçek ve önemlidir-2

Aylarca bulunduğum dehlize aydınlığı ve düşünsel fırtınası ile öyle bir yol açtı ki, çok uzun süre sonra yeniden yüzümü gökyüzüne çevirmeme sebep oldu.

15.03.2021
Yücel Y.

Tesadüf düzene inanmam, benim için kaderin işlevselliği gerçek ve önemlidir-3

Sunduğu yardım kanıksanmaz bir bilgelik ve ustalık becerisidir. Herşey için çok teşekkürler Bilge…

01.07.2020
Eda Ş.

Bütün şikayetlerim birden suya uçmuş gibi oluyor-1

6 seneden beri yüzüyorum, yarışmalarıma birkaç hafta kala hep karnım ağrıyordu endişeleniyordum. Yarışma esnasında da karnım ağrıyordu üşüyordum. Ama artık değil, her yarış esnasında aklıma Bilge Teyzemin bana yaptığı koçluğu aklıma geliyor.

01.07.2020
Eda Ş.

Bütün şikayetlerim birden suya uçmuş gibi oluyor-2

Bu durumdan çok çok memnunum. Teşekkürler Bilge Teyze yarışmadayken hep senin bana uyguladıklarım aklıma geliyor.