Genel Affetme ve Karmik Bağlardan Arınma - Peki Ya Ben

Genel Affetme ve Karmik Bağlardan Arınma

Hepimiz birbirimize enerjisel bağlarla bağlıyız.

Duygusal iletişim kurduğumuz, bir şekilde deneyim yaşadığımız herkesle ve her şeyle aramızda görünmez bağlar oluşur. Bazen bu bağlar bizi aşağıya doğru çekerek ilerlemekten  alıkoyduğu gibi içimizdeki çocuğu öldürürüz.

Sevmekten vazgeçer, sevgiyi, güzel olan hiç bir şeyi haketmediğimizi düşünüp durur, kızgınlıklar ve suçlamalarla affetmez hale geliriz kendimizi . 

İşte tam bu yüzden , 

Ruhunuzu zincire bağlayan bütün bağlardan arınmanız ve özgürlüğün coşkusunu tatmanız niyetiyle Her Pazartesi günü başlayacak ve 21 gün sürecek “Affetme ve Karmik Bağlardan Arınma“ Çalışma Grubumuza davetlisiniz .

21 gün boyunca whatsapp uzerinden devam edecek çalışma grubunda 3 adet 1'er saatlik ZOOM üzerinden rituel ve egzersiz çalışması yapılacaktır.

Eğitmen: Sezin Kuruşçu, PCC,MYBK, Nefes ve Quantum Koçu

Katılım sınırlıdır

Fiyat: 199TL+KDV

Kayıt için ödemeyi bu linkten yapabilirsin.


Genel Affetme ve Karmik Bağlardan Arınma Ekibimiz

Sezin Kuruşçu

Profesyonel Koç, PCC, MYK&MYBK
Öz Geçmişi
1977 İzmir doğumlu Sezin, üniversite yıllarında iletişim sektörü ile tanıştı . Eğitimci kimliği ile iletişimci kimliğini birleştirerek uzun yıllar bu sektörde yöneticilik yaptı . 2016 yılında koçluk ile tanışan Sezin, 2018 yılından bu yana PCC unvanlı eğitmen olarak hizmet vermeye devam ediyor . Türkiye’de Mesleki Yeterlilik Belgesine -MYK belgeli Koç(derece6) - unvanına sahip 50 Koç’tan biridir.