Sabotojcımıza Özşefkat

Sabotajcımıza Özşefkat Atölyesi Ne fayda Sağlar?

- Zihnindeki sabotajcı ve kalbindeki özşefkat buluşuyor
- "Şefkat ve duyarlılık kendimizi içermiyorsa eksiktir" diyor Dalai Lama. Hayat yolunda ilerlerken ayağımız takılıp tökezlediğimizde en acımasız eleştirileri biz kendimize yapıyoruz. Benliğimize yaptığımız bu saldırıda hem sabotajcı hem de sabote olan durumdayız.
- Peki insan olduğumuzu başka bir deyişle kusurlu olduğumuzu hatırlıyor muyuz? Kendimizin aydınlık yönlerini ve gölgelerini sıcacık bir kalple kabul ediyor muyuz? Hatalarımız ve başarısızlıklarımız karşısında kendimize anlayışlı, duyarlı ve merhametli davranarak nefes alma hakkını tanıyor muyuz?
- Yaşamı bir mucize gibi yaşamak, içimizdeki potansiyelin keşfi ve işlenmesi ile mümkün? Bu nasıl mı? Zor anlarda, zihnimizdeki sabotajcı ile kalbimizdeki özşefkati buluşturarak…

Haydi kağıdı kalemi eline al !Kalbimizden zihnimize bir mektup yazacağız


Sabotajcımıza Özşefkat Atölyesine Nasıl Katılabilirim?

Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 
"Özşefkat" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 
Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 
Ne harika bir hediye!
Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için 
sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için 
özel bir hediye seç!

Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 
Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 

Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa
Senin için buradayız...


Sabotojcımıza Özşefkat Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”