Etkili İletişim ve Liderlik

Etkili İletişim ve Liderlik Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

  • Etkili İletişim Becerilerinin geliştirilmesiyle, iletişim sanatının oluşturulması ve bu sanatla kendi hayatının liderliğini alarak, yaşama yansıtmak,
  • Kişisel liderlik hakkında farkındalığı arttırmak ve geliştirmek,
  • Katılımcıların etkin dinleme, geri bildirim verme ve takdir verme yetkinliklerini geliştirerek performansını ve motivasyonunu arttırmak,
  • Etkili İletişim Becerileri Eğitimi ile farklılıklara uyumlanarak esneklikle beraber, performans, potansiyel, kişilik tarzı, kültür, kazanmak ya da pekiştirmek.
  • Değerlerin, güçlü yönlerin farkına varıp, özgüven ilişkisini yönetmek
  • Sorunlara odaklanmak istediklerinde, seçeneklere odaklanarak değişime katkılarını fark etmek,
  • Sorumluluk alma sürecini kolaylaştırıp, sonuçları değerlendirebilme yetisine sahip olmak
Etkili İletişim ve Liderlik Atölyesine Nasıl Katılabilirim?

Atölyeler kişiye özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 
"İletişim ve Liderlik" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 
Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 
Ne harika bir hediye!
Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için
sen de hemen şimdi
kendin, ekibin, yakınların için
özel bir hediye seç!

Ekibin için, arkadaş çevren için "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa
Senin için buradayız...Etkili İletişim ve Liderlik Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”

Didem Hasar

Profesyonel Koç, MYK&MYBK
Öz Geçmişi
23 yıldır MEB’de İng öğretmeni olarak çalışmaktayım. Öğretmenlik hayatım boyunca ilk hedefim öğrencilerimin doğru, kendilerine uygun hedeflerini bulmasını sağlamak ve bu yolculukta onlara rehber olmaktır. Bu amacımı 2019 yılında profesyonelliğe taşıyarak ICF onaylı Koçluk belgemi ve Sakarya Üniversitesi onaylı MYK sertifikamı aldım. Z kuşağını anlayabilmek için teknolojiyi iç içe kullanmaktayım.