Çatışma Yönetimi

Çatışma Yönetimi Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

  • Çatışma yönetiminin temeli olan ilişki yönetiminde; değerler, ihtiyaçlar ve kimliklerin gözden geçirilmesi.
  • Doğru bir ilişki yönetim modeli üzerine çalışarak katılımcıların yöntemi öğrenmeleri ve karşılıklı ihtiyaç ve değerleri anlayarak zor ilişkileri nasıl doğru yönetebilecekleri konusunda uygulamalı çalışmaların yapılması.
  • Çalışanların iç ve dış müşteri ile olan ilişkilerinde zor vakaları çözebilmek konusunda farkındalık ve özgüven kazanarak etkin bir şekilde becerilerini hayata geçirilmesi
Çatışma Yönetimi Atölyesine Nasıl Katılabilirim?

Atölyeler kişiye özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Kişiye özel, butik kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 
"Çatışma Yönetimi" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 
Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin bir saat dolu dolu geçen bir zaman
Ne harika bir hediye!
Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için
sen de hemen şimdi
kendin, ekibin, yakınların için
özel bir hediye seç!

Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...


Çatışma Yönetimi Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”