Kendi Hayatının Koçu Ol

Kendi Hayatının Koçu Ol Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

  • En son ne zaman kendine bir soru sordun?
  • Neden ben?
  • Bunu hak edecek ne yaptım?
  • Bu benim başıma neden geldi?
  • Bu sorular bir yerlerden tanıdık geliyor mu? Artık bu soruların yanıtları sana yetmiyorsa yeni sorular sormanın zamanı geldi.
  • Bazen insanın yaşamak istediği hayat ile, yaşadığı hayat arasında büyük bir fark vardır. Başka bir kıyıdan bakıyordur yaşamına. Diğer kıyıya bırakın geçmeyi bakmaya bile izin vermez kendine. Oysa yapmak istediklerimizle aramızdaki mesafe bazen sadece bir soruda gizlidir.
  • Haydi cesaret et! Al eline kalemi ve kağıdı; bugün kendine koçluk yapacaksın.1 saati kendine ayıracaksın. Kendi hayatının koçu olacaksın.


Kendi Hayatının Koçu Ol Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"Daha İyi Bir Yaşam" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için

özel bir hediye seç!


Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...Kendi Hayatının Koçu Ol Ekibimiz

Ayşe Nihan Tansuğ

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
Kariyer, yöneticilik, girişimcilik alanlarında hedeflerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Hedefperest Nihan-PCC, profesyonel koç, quantum bakış açısı ve stratejik yöntemleri kapsayan H2Q Bütünsel Özfarkındalık Modeli ile burada. Kendine meydan okumaya, hedeflerin için eylem adımlarını belirleyip harekete geçmeye hazırsan online görüşmeye hemen başlayabilirsin. “Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa”
  • Ayşe Nihan Tansuğ
  • 24.11.2021

YAŞAM KOÇU OLMANIN YARARLARI!

Yaşam Koçu Nedir?

Yaşam koçu, kişisel gelişim, kariyer, zaman yönetimi başta olmak üzere kişinin hayatında öneme sahip olan değerleri bir plan dahilinde düzenleyen kişidir. Yaşam koçu, danışan kişinin potansiyelini farkına vararak bu potansiyeli en üst seviyelere çıkmasını amaçlar. Ve bu yönde çalışmalarını sürdürerek kişilere destek olur.

Devamı