Kahkaha Koçluğu

Kahkaha Atölyesi Ne Fayda Sağlar?

  • İyilik Halini Optimize Etmek İçin Berkeley Yöntemi, kullanılarak mutluluğu ve refahı iyileştirmeyi amaçlamaktadır.
  • Bu yöntem aynı zamanda, insanların refahlarını daha hızlı ve verimli bir şekilde optimize edebilmeleri için öğrenmeyi, motivasyonu ve katılımı artıran bilime dayalı yaklaşımlara dayanır.
  • Bu atölye çalışmasında kazanacağınız bilgiler, uygulama etkinlikleri, tartışma, kendini keşfetme ve eleştirel düşünme yoluyla olacaktır.
  • Bu atölyedeki etkinlikler, mutluluğun çoklu boyutlarını optimize etmek için özel Happiitude_india ve California,Berkeley Institude of Well-Being tarafından tasarlanmıştır.

Kahkaha Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"Neşe, Mutluluk" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için

sen de hemen şimdi

kendin, ekibin, yakınların için

özel bir hediye seç!


Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 


Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...Kahkaha Koçluğu Ekibimiz