Kindfulness - Peki Ya Ben

Kindfulness

Kindfulness Atölyesi Ne Fayda Sağlar?


Kindfulness eğitimleri; günümüz dilinde bilinçli farkındalık olarak ifade edilen, kadim metinlerde samma sati/ehil&tam farkındalık olarak yapılan çalışmaların temel duraklarını sunar. Bu çerçeve ile insana bakarken, sinir bilim, pozitif psikoloji ve evrimsel gelişimi ile beyin ve stresin doğası ile kadim metinlerdeki dört sınırsız zihin teorik zeminde yer alır. Kindfulness Eğitimleri 5 modülden oluşmaktadır. Eğitim, beden-enerji-zihin dengesini sağlamak amacıyla, modülün içeriğine göre çeşitlenen qi gong teknikleri ve meditasyonlar içerir. Kindfulness Eğitimleri; sevgi dolu nezaket ve anlayıştan doğan şefkatle yaşamda ustalaşarak, kendine doğru çıkılan bir yolculuktur. Buda der ki; “Eğer bir adam savaşta bin insanı bin kez fetheder ve başka bir adam da kendini fethederse, kendini fetheden daha büyük fatihtir.”


Kindfulness Atölyesine Nasıl Katılabilirim?


Atölyeler kişiye / gruba özel, online ve yüz yüze gerçekleşir. Bir çok web sitesi / platform gibi video kaydı izleme değildir. Özel kişisel gelişim dersi de diyebiliriz aslında. 

"Kindfulness" ile ilgili yaşadığın problemi veya kendini geliştirmek istediğin alanı randevu aldığın koç ile paylaşabilirsin. Atölye saatin bu örnek ve uygulama üzerinden ilerler. 

Koçluk bakış açısı, konu aktarımı ve kişiye özel mentorluk desteği ile tamamen kendin veya ihtiyacı olduğunu düşündüğün bir yakınına hediye edebileceğin, bir saat, dolu dolu geçen bir zaman. 

Ne harika bir hediye!

Yeni yıla yeni bakış açılarıyla yepyeni bir başlangıç yapmak için 

sen de hemen şimdi kendin, ekibin, yakınların için 

özel bir hediye seç!

Ekibin için, arkadaş çevren için de "Atölye Grubu" oluşturabilir, katılım için bize iletebilirsin. Randevusu uygun olan koç ile hemen Atölyeyi organize edelim ve ZOOM linkini paylaşalım. 

Atölye katılım talepleri için lütfen iletisim@pekiyaben.com eposta adresine mesajını iletebilirsin. Aynı gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapıyoruz. 

Kendini Keşfet | Farket ve Yaşa

Senin için buradayız...Kindfulness Ekibimiz

Handan Armağan

Profesyonel Koç, PCC
Öz Geçmişi
30 yıla yakın yöneticilik deneyimini; örgütsel psikoloji & yönetim koçluğu ile entegre edip, Yönetim ve Kurumsal Gelişim Danışmanı, Yönetici Koçu ve Eğitimci olarak hizmet verdi. Dışavurumcu Sanat Terapi ve kadim bilgelikler üzerine de çalışan Handan, Kas ve Tendon Klasiği, Stres&Gevşeme, Beden&Zihin, Yaşamsal Enerjinin Geliştirilmesi ile bilinçli farkındalık temelli kindfulness eğitimleri veriyor.